Paralotnia ¨Paragliding¨ jest rodzajem szybowca o miękkim płacie nośnym. Pierwowzorem paralotni jest spadochron szybujący. Współczesne paralotniarstwo zaczęło się kształtować w latach siedemdziesiątych we Francji. Od tamtej pory staje się coraz bardziej popularne na całym świecie.

 

Startuje się zazwyczaj na płaskiej powierzchni położonej nad górskim zboczem. Powietrze wypełnia napiętą czaszę paralotni co umożliwia start ze zbocza góry. Następnie pilot wykorzystując tzw. komin termiczny wznosi się znacznie wyżej od miejsca startu. Po osiągnięciu pożądanej wysokości zaczyna się opadanie. Lot trwa zależnie od wysokości początkowej i ruchów powietrza. Lądowanie wykonuje się na płaskiej powierzchni, gdzie "miękko" staje się na nogach.

PARALOTNIE  -  Na czym to polega?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Paseo Maritimo 17, loc. A 13

S.C. de Tenerife, Los Cristianos

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Pakiet Extreme dla miłośników niezwykłych wrażeń. Jednego dnia widoki Teneryfy z lotu ptaka i drugiego dnia nurkowanie z pod opieką osobistego instruktora.

Cena - 165 euro

Rezerwacja on line - 150 euro

Paralotnia+Nurkowanie

Żółw i nurek

Pakiet Sport dla lubiących odrobinę wysiłku fizycznego. Pierwszego dnia lecisz paralotnią i kolejnego płyniesz kajakiem podziwiając widoki od strony oceanu. Odwiedzasz delfiny i żółwie w naturalnym środowisku.

Cena - 129 euro

Rezerwacja on line - 115 euro

 

Paralotnia + Kajak

Lot w tandemie z napędem

Zobacz ofertę

Wysokość startowiska -2200 m.n.p.m

Czas lotu - 30 / 45 min

Całkowity czas wycieczki - ok. 4h

Cena - 160 euro

Rezerwacja on line - 150 euro

 

Wulkan Teide

paralotnia nad oceanem

Wysokość startowiska - 750 m.n.p.m

Czas lotu - 15 / 25 min

Całkowity czas wycieczki - ok. 2h

Cena - 90 euro

Rezerwacja on line - 85 euro

 

 

 

Góra Taucho

Widok nagóry i paralotnie

Zobacz ofertę

WYCIECZKI PARALOTNIĄ w tandemie z pilotem ¨PARAGLIDING¨

Rezerwuj

Rezerwuj

Rezerwuj

Rezerwuj

Zobacz ofertę

Zobacz ofertę

Masz okazję zobaczyć Teneryfę z innej perspektywy niż wszyscy turyści. To niezwykłe przeżycie lecieć jak ptak i oglądać niesamowite widoki gór i oceanu. Odbieramy Cię z miejca zamieszkania i wraz z polskim pilotem udajesz się na srartowisko paralotni. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia i specjalnych umiejętości. Zabierasz ze sobą jedynie sportowe obuwie i bluzę. Po polsku przeprowadzona jest krótka odprawa i zaczyna się przygoda. Podczas startu i lądowania trzeba wykonać zaledwie kilka kroków. Po oderwaniu się od ziemi siadasz wygodnie i wraz z pilotem odbywasz lot. Delektujesz się pięknymi widokami i przebywaniem w powietrzu. Pilot może dla ciebie wykonać pamiątkowe filmy i zdjęcia. Lot kończy się na plaży, a lądowanie jest płynne i "miękkie". Jak już ochłoniesz od amocji odwozimy Cię do miejsca zamieszkania.

LOT NAD TENERYFĄ

KONTAKT

  1. ru

Zapraszamy na podniebną przygodę. Niesamowite widoki Teneryfy z lotu ptaka.

PARALOTNIE

 

TENERYFA

Zapraszamy na podniebną przygodę. Niesamowite widoki Teneryfy z lotu ptaka.

TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?