TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Av. La Gaviota 1, lok. A3, Varadero

S.C. de Tenerife, Playa la Arena

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Rezerwacji wybranej wycieczki można dokonać na kilka sposobów

 

Rezerwacja on line w cenie promocyjnej, minimum 48 godzin przed realizacją. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz opisy innych opcji wycieczek. Obok każdej z nich znajduje się zielony przycisk REZERWUJ. Po naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do systemu automatycznej rezerwacji. W formularzu wypełniasz wymagane pola: Datę, dane kontaktowe, dane osobiste, miejsce zamieszkania na Teneryfie (np. nazwa hotelu). Będzie to miejsce odbioru na lot paralotnią. Wybierasz formę płatności: karta płatnicza lub PayPal. Dokonujesz opłatę. Na wskazany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie transakcji.  W ciągu 12 godzin roboczych otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z dokładnymi informacjami. W e-mailu znajdziesz bilet, który należy wydrukować. Bilet jest na okaziciela, należy go przekazać podczas odbioru z miejsca zamieszkania w dniu lotu. Dzień przed paralotnią otrzymasz SMS przypominający. W razie jakichkolwiek pytań lub powstałych niejasności kontaktuj się z naszym lokalnym biurem +34 671 40 73 80.

 

Spotkanie w hotelu. Wybraną atrakcję można wykupić po przyjeździe na Teneryfę. Nasz przedstawiciel może również przeprowadzić dla Ciebie spotkanie informacyjne. Opowie o wszystkich atrakcjach i miejscach do zwiedzania. Dokona rezerwacji i sprzedaży biletów. W tym celu należy umówić się na spotkanie. Takiej rezerwacji możesz dokonać wysyłając do nas wiadomość e-mail (office@aventura-excursions.com) lub dzwoniąc na nr. +34 671 40 73 80. Będziemy potrzebowali twoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na Wyspie.

 

Rezerwacja przez e-mail. Jeżeli chciałbyś dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, aby otrzymać promocyjne ceny nie używając karty płatniczej. Możesz zarezerwować wybrane atrakcje wysyłając wiadomość e-mail. Dołącz również swoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na Teneryfie. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu bankowego. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy potwierdzenie i bilety.  Oraz wiadomości SMS przypominające o wycieczce. Możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu dla przyspieszenia formalności.

 

 

 

UWAGA!

Odbiory z miejsca zamieszkania są organizowane w turystycznej południowej części Teneryfy. Odbiory nie są przeprowadzane z północnej części. W sytuacji zamieszkania na północy należy we własnym zakresie dotrzeć na miejsce lub do najbliższego miejsca odbioru. W razie zmiany miejsca zamieszkania wystarczy nas powiadomić i podać nowe.

 

REZERWACJA

Jak dokonać rezerwacji lotu paralotnią ?

PARALOTNIE

TENERYFA

KONTAKT

  1. ru

Zapoznaj się z ofertą

Rezerwuj teraz

Inne atrakcje na Teneryfie