TWÓJ MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIE ?

office@aventura-excursions.com

 

E-MAIL

PL +34 671 40 73 80

ES +34 671 40 89 70

TEL

Paseo Maritimo 17, loc. A 13

S.C. de Tenerife, Los Cristianos

 

ADRES BIURA

KONTAKT

Rezerwacji wybranej wycieczki można dokonać na kilka sposobów

 

Rezerwacja on line w cenie promocyjnej, minimum 48 godzin przed realizacją. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz opisy innych opcji wycieczek. Obok każdej z nich znajduje się zielony przycisk REZERWUJ. Po naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do systemu automatycznej rezerwacji. W formularzu wypełniasz wymagane pola: Datę, dane kontaktowe, dane osobiste, miejsce zamieszkania na Teneryfie (np. nazwa hotelu). Będzie to miejsce odbioru na lot paralotnią. Wybierasz formę płatności: karta płatnicza lub PayPal. Dokonujesz opłatę. Na wskazany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie transakcji.  W ciągu 12 godzin roboczych otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z dokładnymi informacjami. W e-mailu znajdziesz bilet, który należy wydrukować. Bilet jest na okaziciela, należy go przekazać podczas odbioru z miejsca zamieszkania w dniu lotu. Dzień przed paralotnią otrzymasz SMS przypominający. W razie jakichkolwiek pytań lub powstałych niejasności kontaktuj się z naszym lokalnym biurem +34 671 40 73 80.

 

Spotkanie w hotelu. Wybraną atrakcję można wykupić po przyjeździe na Teneryfę. Nasz przedstawiciel może również przeprowadzić dla Ciebie spotkanie informacyjne. Opowie o wszystkich atrakcjach i miejscach do zwiedzania. Dokona rezerwacji i sprzedaży biletów. W tym celu należy umówić się na spotkanie. Takiej rezerwacji możesz dokonać wysyłając do nas wiadomość e-mail (office@aventura-excursions.com) lub dzwoniąc na nr. +34 671 40 73 80. Będziemy potrzebowali twoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na Wyspie.

 

Rezerwacja przez e-mail. Jeżeli chciałbyś dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, aby otrzymać promocyjne ceny nie używając karty płatniczej. Możesz zarezerwować wybrane atrakcje wysyłając wiadomość e-mail. Dołącz również swoje dane kontaktowe i miejsce zamieszkania na Teneryfie. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu bankowego. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy potwierdzenie i bilety.  Oraz wiadomości SMS przypominające o wycieczce. Możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu dla przyspieszenia formalności.

 

 

 

UWAGA!

Odbiory z miejsca zamieszkania są organizowane w turystycznej południowej części Teneryfy. Odbiory nie są przeprowadzane z północnej części. W sytuacji zamieszkania na północy należy we własnym zakresie dotrzeć na miejsce lub do najbliższego miejsca odbioru. W razie zmiany miejsca zamieszkania wystarczy nas powiadomić i podać nowe.

 

REZERWACJA

PARALOTNIE

TENERYFA

KONTAKT

  1. ru

Zapraszamy na podniebną przygodę. Niesamowite widoki Teneryfy z lotu ptaka.

PARALOTNIE

 

TENERYFA

Jak dokonać rezerwacji lotu paralotnią ?

Zapoznaj się z ofertą

Rezerwuj teraz

Inne atrakcje na Teneryfie